Boğa Burcunun Anlaştığı Burçlar

Boğa Burcunun Uyumu

anlasma

Erkeğinin;

Boğa erkeği, en çok Balık, Akrep ve Yengeç kadınları ile iyi anlaşabilir. Onların romantik, duygusal ve evcimen yapıları Boğa erkeğini çok etkiler. Aynı zamanda kendisinin duygu ve düşünce yapısına yakın olan ve toprak grubundan olan Başak ve Oğlak ile de iyi anlaşır. Zira onlar gibi kendisi de toprak grubundandır. Oğlak’ın azmi ve inadıyla biraz karşı karşıya kaldığında bu ilişki onu zorlayabilir. Ancak Oğlak kadını ona güvenir ve kişiliğinden biraz taviz verip onu keşfetmeye yönelirse mutlu, sıcak ve coşkulu bir ilişki doğacaktır.

Boğa erkeği yukarıda belirttiğimiz gibi daha çok su grubundan olan Balık, Akrep ve Yengeç burçları ile iyi anlaşır. Bunun yanında kendi grubundan olan Başak ve Oğlak ile de iyi anlaşır. Ateş ve hava grubundan olan burçlar ile ise daha katı ve çatışmacı bir ilişkisi olacaktır.

Kadınının;

Boğa kadınının çoğunlukla anlaşabildiği burçlar, su grubundan olan Akrep, Balık ve Yengeç’tir. Bunların yanı sıra kendisi gibi toprak grubundan olan Başak ve Oğlak burçları ile de iyi ilişki kurabilir. Boğa kadını daha duygusal ve romantik ilişkiler arıyorsa su grubundan olan burçlar ile bu arayışına karşılık bulabilir. Kendisi gibi sağlam, garantici ama çok romantik olmayan birisini arıyorsa da toprak grubundan olan Oğlak ve Başak ile iyi anlaşabilir. Zira kendisi de onlar gibi toprak grubundandır.

Boğa kadınının iyi anlaşamadığı burçlar ise genellikle ateş ve hava grubundan olan burçlardır. Bunları ise şu şekilde listeleyebiliriz;

Hava grubu: İkizler, Terazi, Kova
Ateş grubu: Yay, Aslan, Koç