Boğa Burcunun Aşk Hayatı

Boğa Burcunun Uyumu

askErkeğinin;

Boğa erkeği az konuşan, serinkanlı, suskun ve güven arayışında olan bir insan tipidir. Aşk hayatında öncelikli olarak aradığı şey güvendir. Karşı tarafın kendisine güven vermesini ister. Tutkulu bir ilişki yaşamak ve partnerine sadık kalmak ister. Tek eşliliğe çok önem verir. Daldan dala atlayan bir karaktere sahip değildir. Bir ilişki içerisindeyse ve kendisine değer veren bir kişi ile birlikteyse asla gözü başka tarafa kaymaz. Boğa burcu insanı bütün yaşamında olduğu gibi aşk hayatında da son derece sağlamdır. Ancak bunun için öncelikle partnerinin de kendisinin beklentilerini karşılaması gerekir. Birlikte olduğu kişiye güvenmek ister. Çünkü onun isteği sağlam adımlar atmaktır. Kendisine güven vermeyen, yanar döner kadınlarla birlikte olmak hiç hoşuna gitmez, hatta bu tür bir durum zamanla onu rahatsız eder.

Boğa erkeği, ayakları yere sağlam basan bir kişiliğe sahiptir. Bundan dolayı da birlikte olacağı kişinin kendi karakterine uygun olmasını ister. O, kendisine güven veren ve kendisine karşı sadık olan bir kadınla birlikte olmak ister. Aksi takdirde bir kadının dış görünüşünü çok beğense bile ona karşı duygularını ifade etmeyecektir. Çünkü uzun vadede onunla mutlu olamayacağını bilmektedir.

Boğa erkeğini etkilemek istiyorsanız her şeyden önce ona güven vermelisiniz. Onun gözünde sakin ve huzurlu bir insan profili çizmelisiniz. Şık giyimli, güzel kokulu ve zarif olmalısınız. Ayrıca o, damak zevkine son derece düşkündür. Bundan dolayı da ona güzel yemekler, tatlılar veya pastalar hazırlarsanız bundan çok etkilenecektir. Böylece onu elde etmeniz de kolaylaşacaktır. Elde ettiğiniz Boğa erkeğinin size vereceği mutluluğu da başka bir insanın size verebilmesi pek mümkün değildir. Ancak Boğa erkeği her kadın için de uygun değildir. Çünkü o hayatının genelinde olduğu gibi aşk yaşamını da ağır ve sağlam adımlarla geliştirmek ister. Bu özelliğinden dolayı heyecanlı, sabırsız, yerinde duramayan kadınlara sıkıcı gelebilir. Ancak ona sabır gösteren kadınını uzun vadede çok mutlu edecektir.

Kadınının;

Boğa kadını zarif, sakin, huzurlu, azimli ve inatçıdır. Çok atılgan değildir, duygularını doğrudan ifade etmez. Ancak tavırlarıyla bunu belli eder. Onun için kendisine bakar, saçlarını yaptırır, güzel kokular sürer, ona güzel sofralar hazırlar, giyinir, süslenir, temiz, hoş, huzurlu ve güven dolu bir ortam hazırlar. Böylece karşısındaki erkeği beğendiğini ima eder. Yani hoşlandığı erkeğe direkt olarak “seni seviyorum” demez; ama hal ve hareketleriyle duygularını ona ifade eder.

Boğa burcu kadını için sadakat son derece önemlidir. Diğer burçlara nazaran bu konuda çok daha hassastır. İlişkisinde sadakat olmazsa olmazdır. Çünkü o her konuda olduğu gibi bu konuda da sağlam şeyler inşa etmek ister. Kadın-erkek ilişkilerine de çok özel manalar yükler. Onun için birlikte olduğu kişi herkesten ayrı, özel bir yerdedir. Ancak o karşısındaki kişiden de aynı sadakati bekler. Boğa Günlük Burç yorumlarında, O kişinin kendisine güven vermesini ister. Aksi takdirde içinde hep bir endişe, bir kuşku olacaktır. En ufak bir olumsuzluktan etkilenip hem partnerini hem kendisini huzursuz edecektir. Boğa burcu kadınını etkilemek ve onun gönlünü kazanmak isteyen erkek öncelikle ona güven vermelidir. Duygu ve düşüncelerini açıkça ifade etmeli, dürüst olmalıdır.

Boğa kadını lüksü sever, güvenli bir ortamda yaşamak ister; ama bu onun maddiyat temelli ilişkiler kuracağı manasına da gelmez. Onun yönetici gezegeni mitolojide aşk ve güzellik tanrıçası anlamına gelen Venüs’tür. Dolayısıyla onun için aşk ve sevgi çok önemlidir. Duygusal derinliğe sahip, tutkulu ve sadık bir ilişki yaşayabilir. Ayrıca eşini yüceltmekten ve onun gururunu okşamaktan hoşlanır.