Boğa Burcunun Cinsel Hayatı

Boğa Burcunun Uyumu

cinsellik

Erkeğinin;

Normal yaşantısında ağır ve sakin bir karaktere sahip olan Boğa erkeği, cinsel hayatında son derece güçlü, ele avuca sığmayan, kelimelerle ifade edilemeyen bir kimliğe bürünür. Cinsellik onun için su içmek gibi, nefes almak gibi zaruri ihtiyaçlardan biridir. Onun hayatında cinsellik olmazsa olmazdır. Burçlar arasında bir sıralama yapılsa cinselliği en çok önemseyen burç olabilir.

Bu noktada son derece tutkulu, sıcak ve derindir. Duygusal olarak bağlı olduğu ve ten uyumunu da yakaladığı bir partnerden vazgeçmesi pek mümkün değildir. O cinsel hayatını tutkulu ve doya doya yaşamak ister. Cinsel deneyimlerini aceleye getirmekten hiç hoşlanmaz.

Kadınının;

Boğa kadını cinsellik konusunda oldukça tutkuludur. Çünkü Boğa burcunun elementi topraktır. Toprak gibi kucaklayıcıdır ve partnerinin cinsel dünyasında yeni filizler yetişmesini sağlar. Bu konuya karşı son derece eğilimlidir, meraklıdır ve araştırmacıdır. Cinselliğe dair değişik deneyimlerden faydalanır. Bu yönde araştırma yapar. Yönetici gezegeni de Venüs olduğu için aşka dair bir tutkuyu içinde barındırmaktadır zaten. Bu tutku cinsellikle birlikte tavan yapar. Ten uyumunu yakaladığı bir partner son derece keyifli ve doyumsuz bir cinsel birliktelik yaşayacaktır.