Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri

erkek

21 Nisan ile 20 Mayıs tarihleri arasında dünyaya gelen boğa burcu erkeği, Venüs tarafından yönetilir. Bu yönüyle sağlıklı yaşama ve dış görünüşüne özen gösteren bu erkekler, kadınların kolayca ilgisini çekerler. Her zaman dikkat çekici olan bu erkekler yalnızca dış görünüşleri ile değil, aynı zamanda espri anlayışı ve toplumdaki duruşu ile de dikkat çeker.

Komik bir erkek olan boğa burcu erkeği, karşılaştığı problemleri çözme konusunda da oldukça başarılıdır. Arkadaşları ve sevdikleri konusunda oldukça yardımsever ve ilgili olan boğa burcu erkeğinin sosyal bir hayatı vardır. Okulda da iş yerinde de oldukça popüler ve aktif bir yapıya sahip olan bu erkekler, sadakate de önem verir. Kendisi sadık olduğu kadar, karşısındakinin de sadık olmasını bekler bu erkekler.

Bu erkekler kazandığı parayı idare etmeyi iyi bilir. Bütçesini çok iyi kullanan boğa burcu erkeğinin para biriktirmesi de çok kolaydır. Bu erkekler cimri değil ama tutumludur. Özellikle iş hayatına atıldıktan sonra başarılı bir erkek haline gelir. Bütün bunların yanında Boğa burcu gezmeyi ve eğlenmeyi de çok iyi bilir. Hafta sonları evde oturup dinlenmek yerine, arkadaşları ile dışarıda vakit geçirmekten hoşlanır. Boğa burcu erkeği, kendisi gibi toprak elementine mensup burcun kadınları ile iyi anlaşır. Özellikle oğlak ile iyi bir çift olan bu erkekler, kendine ve görünümüne özen gösteren kadınlara ayrı bir ilgi duyar.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*