Boğa Burcu Kadınının Özellikleri

kadin

21 Nisan ile 20 Mayıs tarihleri arasında dünyaya gelen boğa burcu kadını, Venüs tarafından yönetilir. Toprak grubuna mensup bir burç olan boğa burcu kadını için hırsları oldukça önemlidir. Hayatta ayakları yere sağlam basan boğa burcu kadını, güvene büyük önem verir. Karşısındaki insana güvenmek isteyen bu kadınlar için güvenli kollarda olmak oldukça önemli.

Arkadaşlıkta da, dostlukta da, ikili ilişkilerde de güvene fazlasıyla önem veren boğa burcu kadınının yönetici gezegeni Venüs olduğu için dış görünüşüne fazlasıyla önem verir. Her zaman bakımlı ve özenli bir kadın olan boğa kadını, estetik değerlere önem verir. Karşısındakinin de en az kendisi kadar bakımlı ve özenli olmasını ister. Sportif ve sağlıklı bir kadın olan bu kadın, adeta bir güzellik tanrıçasıdır.

Sıcak bir kadındır ve karşısındaki erkeği etkileme konusunda pek zorlanmaz. Bir ortamda kolaylıkla dikkat çekebilir bir boğa kadını. Güzel bulduğu her şeye sahip olmak ister. Bu durumda da bir erkeği beğendiğinde onu elde etmek için göz hapsinde tutacaktır. Ama bunu karşısındakine hissettirmeden yapar. Harika ve duyarlı hislere sahip olan boğa burcu kadını, güzellik arayışını doğru erkeği bulana kadar sürdürür. Güzel bir aşk ve güzel bir ilişki onun için çok önemlidir. O, duygusal olduğu kadar aynı zamanda da gerçekçidir. Korktuğu ve kendini güvende hissetmediği bir burç olursa, oradan koşarak uzaklaşacaktır.

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*